گروه آموزشی راز کنکور
  با عرض سلام و خدا قوت   همونطور که گفته بودیم قرار بر این شد از دوستانی که با نظرات خودشون مارو تشویق به ادامه  کار این وب سایت کردند و با انتقادات سازنده خودشون باعث پیشرفت ما شدند یک هدیه ناقابل به عزیزان بدهیم. بنده از تمامی دوستان که نظر گذاشتند ممنونم و یک خدا قوت جانانه به نویسندگان این وب سایت میگم و باعث افتخار این وب سایت هست که پست های شما همکاران گرامی در ان قرار می گیرد. از میان کسانی که نظر گذاشتند افراد فعال را انتخاب کردیم و به آن ها کتابی هدیه خواهیم داد .دوستانی…

هدیه ناقابلی با کسانی که با همراهتد

سه شنبه 25 فروردين 1394

 

با عرض سلام و خدا قوت

 

همونطور که گفته بودیم قرار بر این شد از دوستانی که با نظرات خودشون مارو تشویق به ادامه  کار این وب سایت کردند و با انتقادات سازنده خودشون باعث پیشرفت ما شدند یک هدیه ناقابل به عزیزان بدهیم.

بنده از تمامی دوستان که نظر گذاشتند ممنونم و یک خدا قوت جانانه به نویسندگان این وب سایت میگم و باعث افتخار این وب سایت هست که پست های شما همکاران گرامی در ان قرار می گیرد.

از میان کسانی که نظر گذاشتند افراد فعال را انتخاب کردیم و به آن ها کتابی هدیه خواهیم داد .دوستانی که اسامی ان ها ذکر شده به کانون سر بزنند و کتاب رو تحویل بگیرند.این روند هدیه دادن در بازه هایی انجام خواهد شد.

دانش آموزان گرامی:

-خانم ندا جنگجو

-خانم دانا(دانای کل)

-خانم طالبی

-آقای مسعود قربانی

 

با امید موفقیت شما در امتحانات –یا حق

مهران جانی