گروه آموزشی راز کنکور
  برای تمام داوطلبان کنکوری اردیبهشت و خردادماه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چون داوطلبان در این دوران باید به جمع‌بندی و مرور مطالب بپردازند تا برای کنکور آماده شوند. داوطلبان باید با مدیریت صحیح از این دوران نهایت استفاده را ببرند. با توجه به این‌که مطالبی که قبلاً خوانده شده است امکان فراموشی دارد، لازم است یک بار دیگر این مباحث را مرور کنید. باید توجه داشته باشید که در دوران جمع‌بندی نباید به مطالعه‌ی مطالب جدید بپردازید، بلکه باید درس‌هایی را که قبلاً خوانده‌اید…

دوران جمع‌بندی در راه است

شنبه 29 فروردين 1394

 

دوران جمع‌بندی در راه است

برای تمام داوطلبان کنکوری اردیبهشت و خردادماه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چون داوطلبان در این دوران باید به جمع‌بندی و مرور مطالب بپردازند تا برای کنکور آماده شوند.

داوطلبان باید با مدیریت صحیح از این دوران نهایت استفاده را ببرند. با توجه به این‌که مطالبی که قبلاً خوانده شده است امکان فراموشی دارد، لازم است یک بار دیگر این مباحث را مرور کنید.

باید توجه داشته باشید که در دوران جمع‌بندی نباید به مطالعه‌ی مطالب جدید بپردازید، بلکه باید درس‌هایی را که قبلاً خوانده‌اید یک بار دیگر در ذهن خود تثبیت کنید. داوطلبانی که فرصت کمی برای جمع‌بندی دارند باید طبق بودجه‌بندی مباحث کنکور به مطالعه‌ی قسمت‌های مهم مباحث بپردازند. در این دوران باید سعی کنید از تک تک ساعات شبانه‌روز بهینه استفاده کنید و در کنار آن پر کردن دفتر برنامه‌ریزی را فراموش نکنید.