گروه آموزشی راز کنکور
  درست است که تابستان، این فصل مورد علاقه‌ی دانش‌آموزان، یادآور شادی‌ها، خاطره‌ها، اوقات فراغت‌هایی برای رفع خستگی‌های نه ماه تحصیلی با خواب نیم‌‌روزی، کلاس‌های سرگرم‌کننده، سفرها و خلاصه هر چیز خوبی است که برای تجربه‌ی دوباره‌اش یک سال تحصیلی را به‌خوبی جنگیده‌اید تا بتوانید با طیب خاطر از موهبت‌های این فصل همیشه خوب و مهربان و آرام و گرم بهره ببرید؛ اما عده‌ای از دانش‌آموزان را می‌بینم که به مطالعات…

سحرخیز باش تا کامروا باشی

جمعه 23 مرداد 1394

 

سحرخیز باش تا کامروا باشی

درست است که تابستان، این فصل مورد علاقه‌ی دانش‌آموزان، یادآور شادی‌ها، خاطره‌ها، اوقات فراغت‌هایی برای رفع خستگی‌های نه ماه تحصیلی با خواب نیم‌‌روزی، کلاس‌های سرگرم‌کننده، سفرها و خلاصه هر چیز خوبی است که برای تجربه‌ی دوباره‌اش یک سال تحصیلی را به‌خوبی جنگیده‌اید تا بتوانید با طیب خاطر از موهبت‌های این فصل همیشه خوب و مهربان و آرام و گرم بهره ببرید؛ اما عده‌ای از دانش‌آموزان را می‌بینم که به مطالعات شبانه و خواب‌های روزانه در مدت‌زمان طولانی می‌پردازند.

دوستان عزیز! سعی کنید عادات خوب و مؤثر مانند مطالعه از صبح زود، سحرخیزی، خوردن صبحانه‌ی مناسب و خواب به‌موقع شبانه را در خود ایجاد و تقویت کنید؛ زیرا داشتن سبک زندگی سالم و صحیح از شروط لازم برای دست‌یابی به موفقیت است. از همین امروز مطالعه‌ای بر سبک زندگی‌تان انجام دهید و ببینید چه‌قدر تا سبک زندگی سالم و صحیح که لازمه‌ی موفقیت است فاصله دارید. آن‌گاه کم کم دست به کار شوید و شروع به تغییر کنید تا پیروزی را از آن خود سازید.