گروه آموزشی راز کنکور
نفرات برتر آزمون 10 مهر ( آزمون تعیین سطح )     نام پشتیبان نام نام خانوادگى گروه آزمايشى رتبه تراز سميرا نوروزنژاد زهره حسن پور چهارم تجربى 113 7800 نسرين خسروى محبوبه محمودى چهارم تجربى 622 7267 سميرا نوروزنژاد زهرا محبتى فر چهارم تجربى 1381 6887 نسرين خسروى فاطمه عليزاده چهارم تجربى 1441 6865 نسرين خسروى ندا جنگجو چهارم تجربى 1849 6731 سميرا نوروزنژاد فاطمه خلوصى چهارم تجربى 2005 6683 نسرين خسروى پريسا پرى پور چهارم تجربى 2184 6629 فاطمه قامتى عطيه ظفرى چهارم تجربى 2975 6428 سميرا نوروزنژاد…

نفرات برتر آزمون 10 مهر

یکشنبه 12 مهر 1394

نفرات برتر آزمون 10 مهر ( آزمون تعیین سطح )


 

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

سميرا نوروزنژاد

زهره

حسن پور

چهارم تجربى

113

7800

نسرين خسروى

محبوبه

محمودى

چهارم تجربى

622

7267

سميرا نوروزنژاد

زهرا

محبتى فر

چهارم تجربى

1381

6887

نسرين خسروى

فاطمه

عليزاده

چهارم تجربى

1441

6865

نسرين خسروى

ندا

جنگجو

چهارم تجربى

1849

6731

سميرا نوروزنژاد

فاطمه

خلوصى

چهارم تجربى

2005

6683

نسرين خسروى

پريسا

پرى پور

چهارم تجربى

2184

6629

فاطمه قامتى

عطيه

ظفرى

چهارم تجربى

2975

6428

سميرا نوروزنژاد

زهرا

حسن پور

چهارم تجربى

3118

6393

سميرا نوروزنژاد

فاطمه

سنجرى مقدم

چهارم تجربى

3198

6375

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

سعيد مختارى

سعيد

عباسى

چهارم رياضى

75

7674

نسرين خسروى

كوثر

طالبى

چهارم رياضى

543

6819

نسرين خسروى

كوثر

مجتبائى

چهارم رياضى

792

6599

سعيد مختارى

محسن

اسداللهى

چهارم رياضى

990

6452

سعيد مختارى

مرتضى

قناد

چهارم رياضى

1261

6275

نسرين خسروى

نجمه

حبيبى دشت و بياض

چهارم رياضى

1353

6227

محمد مهدى وليان

سيد محمد حسين

عليپور

چهارم رياضى

1497

6148

سعيد مختارى

حامد

جعفرزاده

چهارم رياضى

2946

5625

سعيد مختارى

رضا

عرب زاده

چهارم رياضى

3118

5581

سعيد مختارى

محمد

رستمى

چهارم رياضى

4083

5380

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

آسيه بنى اسدى

فاطمه

زرگر

چهارم انسانى

263

6585

آسيه بنى اسدى

ساجده سادات

حسينى

چهارم انسانى

365

6393

آسيه بنى اسدى

زهرا

رزقى

چهارم انسانى

540

6100

آسيه بنى اسدى

نفيسه

واثق

چهارم انسانى

569

6069

آسيه بنى اسدى

مرضيه سادات

ناصرى

چهارم انسانى

673

5975

آسيه بنى اسدى

محدثه

مرتضى پور

چهارم انسانى

811

5831

آسيه بنى اسدى

فهيمه

مردافكن

چهارم انسانى

837

5801

اكرم شريفى نژاد

سيده سهيلا

حسينى فندخت

چهارم انسانى

926

5722

آسيه بنى اسدى

عارفه

محمدى مطلق

چهارم انسانى

981

5679

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

فرشته حقگو

سوسن

تيزكار

سوم تجربى

1471

6372

حامد رحمتى

صابر

وحدتى

سوم تجربى

5008

5439

حامد رحمتى

سيد حمزه

زبرجديان

سوم تجربى

5052

5431

فرشته حقگو

فاطمه

فرخى

سوم تجربى

5398

5379

حامد رحمتى

محمد

عرب

سوم تجربى

5661

5339

حامد رحمتى

سروش

فتوحى

سوم تجربى

5682

5335

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

آسيه بنى اسدى

سيده فرزانه

اسلامى

سوم رياضى

250

6772

حامد رحمتى

ساسان

سربيشه گى

سوم رياضى

407

6485

سعيد مختارى

امير

اسماعيل پور مقدم

سوم رياضى

537

6295

آسيه بنى اسدى

زينب

رجبى

سوم رياضى

2063

5270

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

حامد رحمتى

حجت

ناروقه

سوم انسانى

68

6679

حامد رحمتى

هادى

بزركار

سوم انسانى

168

6205

حامد رحمتى

محمدحسين

دهقان نژاد

سوم انسانى

170

6202

آسيه بنى اسدى

سميه سادات

جوادى

سوم انسانى

234

6055

آسيه بنى اسدى

زهرا

جانى

سوم انسانى

271

5977

آسيه بنى اسدى

ساجده

عزيزى

سوم انسانى

392

5753

 

نام پشتیبان

نام

نام خانوادگى

گروه آزمايشى

رتبه

تراز

حامد رحمتى

رضا

نعمتى

دوم تجربى

1234

6126

سعيد مختارى

سيد عليرضا

خادم

دوم رياضى

505

5896

سعيد مختارى

على رضا

اصغرى

دوم تجربى

2210

5672

حامد رحمتى

الياس

پارسائى

دوم تجربى

2311

5629

 پیروز باشید